'A ΕΣΚΑΝΑ Γυναικών 1ος Ομιλος Αγωνιστικό Πρόγραμμα
Μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε από την διοργανώτρια αρχή ΕΣΚΑΝΑ σας παρουσιάζουμε παρακάτω το αγωνιστικό πρόγραμμα του 1ου Ομίλου των γυναικών καθώς και τους υπεύθυνους των ομάδων, τους προπονητές και τα γήπεδα.Το πρόγραμμα αναλυτικά
Α΄ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
13/10/2013 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 13/10/2013 ------------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 13/10/2013 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ 13/10/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
2η Αγωνιστική
20/10/2013 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20/10/2013 19.00 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20/10/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ 20/10/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
3η Αγωνιστική
3/11/2013 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 3/11/2013 ------------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΒΑΡΗ "ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
3/11/2013 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 3/11/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
4η Αγωνιστική
10/11/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10/11/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 10/11/2013 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 10/11/2013 19.00 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
5η Αγωνιστική
17/11/2013 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 17/11/2013 -------------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ 17/11/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ 17/11/2013 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
6η Αγωνιστική
24/11/2013 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24/11/2013 ------------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
24/11/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. 24/11/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ
7η Αγωνιστική
1/12/2013 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 1/12/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" 1/12/2013 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
1/12/2013 19.00 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
Β΄ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
8/12/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8/12/2013 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 8/12/2013 19.00 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
8/12/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
2η Αγωνιστική
15/12/2013 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
15/12/2013 ------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
15/12/2013 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
15/12/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
3η Αγωνιστική
12/1/2014 19.00 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12/1/2014 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 12/1/2014 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ 12/1/2014 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
4η Αγωνιστική
19/1/2014 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" 19/1/2014 -------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ 19/1/2014 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ 19/1/2014 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
5η Αγωνιστική
26/1/2014 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26/1/2014 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ
26/1/2014 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
26/1/2014 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
6η Αγωνιστική
2/2/2014 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
2/2/2014 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 2/2/2014 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
2/2/2014 19.00 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
7η Αγωνιστική
9/2/2014 ------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9/2/2014 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 9/2/2014 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
9/2/2014 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΟΜΑΔΩΝ
*Α.Ο. ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
Έδρα: 2Ο κλ. Βάρης (Μηλαδέζα) Αρετής 32 Βάρη τηλ. 9655475
Γραφεία: Κων. Μουτούση 1 Βάρη τηλ 9655475 fax 9654626
Χρώματα: Μπλέ-Κόκκινο-Λευκό
Πρόεδρος : Παπανικολάου Κων/νος 6944694152
Υπεύθυνοι: Καραμέτος Νικόλαος 6944615430
Προπονητής: Σταχίκας Γεώργιος 6981807191 Email : [email protected]
*Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ
Έδρα : Κλ. Καμινίων (Μουτσοπούλου & Υμηττού Καμίνια) τηλ. 4124703
Γραφεία: Φαλήρου 53 & Θηβών Π. Κοκκινιά τηλ. fax 4200044
Χρώματα: Άσπρο –Μαύρο -Κίτρινο
Πρόεδρος: Παπαγιάννης Ιωσήφ 4201187
Υπεύθυνοι: Παπαγιάννης Ι. 4201187 6977359680
Προπονητής: Ζαχαρίας Δημήτρης 6948264814
*Α.Ο.Κ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
Έδρα: Κλ. Μάνδρας (28ο χιλιομ. Π.Ε.Ο.Α.) τηλ. 5556306
Γραφεία: ΠΕΟΑΘ 28ο χιλιόμ. Μάνδρας fax 5560681
Χρώματα: Άσπρο -Μπλε
Πρόεδρος: Λινάρδος Ιωάννης 6937321616
Υπεύθυνοι: Τζαβαρής Σπυρίδων – Ρούτης Άρης
Προπονητής: Διολέτης Γιώργος 6937104728
*ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕΝΣ
Έδρα: Κλ. "Παν. Σαλπέας " (Ζωοδόχος Πηγή , Χατζηκυριάκειο)τηλ. 4194388
Γραφεία: Πλαζ Φρεαττύδας τηλ.
Χρώματα: Μπρντό Μπλε
Πρόεδρος: Κωνσταντινίδης Πέτρος 6989124849
Υπεύθυνοι: Σπυρόπουλος Βασίλης 6946508077
Προπονητής: Φουντουλάκης Άγγελος 6948889554 Email : [email protected]
*Α.Φ.Μ.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π.
Έδρα: Κλ. "Παν. Σαλπέας " (Ζωοδόχος Πηγή , Χατζηκυριάκειο)τηλ. 4194388
Γραφεία: Σημίτου και Καζανόβα 29 Πειραϊκή τηλ. 4511883-4280787 fax 4130273 Χρώματα: Μπλέ-Άσπρο
Πρόεδρος: Κιοσές Ανδρέας 4252759
Υπεύθυνοι: Βορλόκας Νικόλαος 6932402473 Βράκας Αριστείδης 6944527925
Προπονητής: Λαγοπόδης Δημήτρης 6932466306
*ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.
Έδρα: 2ο κλ. Ελευσίνος (Γούβα ) τηλ. 5549501
Γραφεία: Ασκληπιού 5 Ελευσίνα τηλ. fax 5546160
Χρώματα: Λευκό-Μπλε
Πρόεδρος: Φιλίππου Ιωάννης
Υπεύθυνοι: Μεγαλούδης Γαβριήλ 6974876579, Περαματζής Παναγιώτης 6979466902
Προπονητής: Καραχάλιος Ματθαίος 6977749094
*Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Έδρα: Κλ. Καμινίων (Μουτσοπούλου και Υμηττού ) τηλ.4124703
Γραφεία: Χανίων 1 Πειραιάς τηλ. fax 4225025
Χρώματα : Μπλε Κόκκινο Πρόεδρος : Παπαχρήστου Αλέξης 6942667921
Υπεύθυνοι: Παπαχρήστου Αλέξ. 6942667921 4176329 4125964
Προπονητής: Χλιαουτάκης Πάτροκλος 6937258200 Email : alexis_aopi@yahoo.gr
*Α.Ο ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Έδρα: Κλ. Αγ. Δημητρίου (Θεομήτορος 80 Αγ. Δημήτριος) τηλ. 9817805
Γραφεία: Καπετανάκη & Σάμου 8 Αγ. Δημήτριος τηλ. 9847105
Χρώματα: Πράσινο -Άσπρο
Πρόεδρος: Zωίλης Παντελής
Υπεύθυνοι: Παγώνης Φώτιος 6944504399 – Νάκος Παναγιώτης 6937429522
Προπονητής: Μπουμπούς Αντώνης 6932399633
Για περισσότερες πληροφορίες και το πρόγραμμα αγώνων άλλων κατηγοριών της ΕΣΚΑΝΑ μπορείτε να μπείτε στον σύνδεσμο που σας αναφέρουμε.
Α΄ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
13/10/2013 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 13/10/2013 ------------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 13/10/2013 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ 13/10/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
2η Αγωνιστική
20/10/2013 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20/10/2013 19.00 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20/10/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ 20/10/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
3η Αγωνιστική
3/11/2013 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 3/11/2013 ------------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΒΑΡΗ "ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
3/11/2013 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 3/11/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
4η Αγωνιστική
10/11/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10/11/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 10/11/2013 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 10/11/2013 19.00 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
5η Αγωνιστική
17/11/2013 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 17/11/2013 -------------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ 17/11/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ 17/11/2013 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
6η Αγωνιστική
24/11/2013 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24/11/2013 ------------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
24/11/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. 24/11/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ
7η Αγωνιστική
1/12/2013 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 1/12/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" 1/12/2013 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
1/12/2013 19.00 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
Β΄ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
8/12/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8/12/2013 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 8/12/2013 19.00 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
8/12/2013 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
2η Αγωνιστική
15/12/2013 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
15/12/2013 ------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
15/12/2013 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
15/12/2013 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
3η Αγωνιστική
12/1/2014 19.00 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12/1/2014 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 12/1/2014 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ 12/1/2014 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
4η Αγωνιστική
19/1/2014 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" 19/1/2014 -------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ 19/1/2014 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ 19/1/2014 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
5η Αγωνιστική
26/1/2014 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26/1/2014 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ
26/1/2014 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
26/1/2014 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
6η Αγωνιστική
2/2/2014 18.00 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
2/2/2014 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 2/2/2014 2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
2/2/2014 19.00 ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
7η Αγωνιστική
9/2/2014 ------------------- ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9/2/2014 ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 9/2/2014 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
9/2/2014 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΟΜΑΔΩΝ
*Α.Ο. ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
Έδρα: 2Ο κλ. Βάρης (Μηλαδέζα) Αρετής 32 Βάρη τηλ. 9655475
Γραφεία: Κων. Μουτούση 1 Βάρη τηλ 9655475 fax 9654626
Χρώματα: Μπλέ-Κόκκινο-Λευκό
Πρόεδρος : Παπανικολάου Κων/νος 6944694152
Υπεύθυνοι: Καραμέτος Νικόλαος 6944615430
Προπονητής: Σταχίκας Γεώργιος 6981807191 Email : [email protected]
*Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ
Έδρα : Κλ. Καμινίων (Μουτσοπούλου & Υμηττού Καμίνια) τηλ. 4124703
Γραφεία: Φαλήρου 53 & Θηβών Π. Κοκκινιά τηλ. fax 4200044
Χρώματα: Άσπρο –Μαύρο -Κίτρινο
Πρόεδρος: Παπαγιάννης Ιωσήφ 4201187
Υπεύθυνοι: Παπαγιάννης Ι. 4201187 6977359680
Προπονητής: Ζαχαρίας Δημήτρης 6948264814
*Α.Ο.Κ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
Έδρα: Κλ. Μάνδρας (28ο χιλιομ. Π.Ε.Ο.Α.) τηλ. 5556306
Γραφεία: ΠΕΟΑΘ 28ο χιλιόμ. Μάνδρας fax 5560681
Χρώματα: Άσπρο -Μπλε
Πρόεδρος: Λινάρδος Ιωάννης 6937321616
Υπεύθυνοι: Τζαβαρής Σπυρίδων – Ρούτης Άρης
Προπονητής: Διολέτης Γιώργος 6937104728
*ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕΝΣ
Έδρα: Κλ. "Παν. Σαλπέας " (Ζωοδόχος Πηγή , Χατζηκυριάκειο)τηλ. 4194388
Γραφεία: Πλαζ Φρεαττύδας τηλ.
Χρώματα: Μπρντό Μπλε
Πρόεδρος: Κωνσταντινίδης Πέτρος 6989124849
Υπεύθυνοι: Σπυρόπουλος Βασίλης 6946508077
Προπονητής: Φουντουλάκης Άγγελος 6948889554 Email : [email protected]
*Α.Φ.Μ.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π.
Έδρα: Κλ. "Παν. Σαλπέας " (Ζωοδόχος Πηγή , Χατζηκυριάκειο)τηλ. 4194388
Γραφεία: Σημίτου και Καζανόβα 29 Πειραϊκή τηλ. 4511883-4280787 fax 4130273 Χρώματα: Μπλέ-Άσπρο
Πρόεδρος: Κιοσές Ανδρέας 4252759
Υπεύθυνοι: Βορλόκας Νικόλαος 6932402473 Βράκας Αριστείδης 6944527925
Προπονητής: Λαγοπόδης Δημήτρης 6932466306
*ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.
Έδρα: 2ο κλ. Ελευσίνος (Γούβα ) τηλ. 5549501
Γραφεία: Ασκληπιού 5 Ελευσίνα τηλ. fax 5546160
Χρώματα: Λευκό-Μπλε
Πρόεδρος: Φιλίππου Ιωάννης
Υπεύθυνοι: Μεγαλούδης Γαβριήλ 6974876579, Περαματζής Παναγιώτης 6979466902
Προπονητής: Καραχάλιος Ματθαίος 6977749094
*Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Έδρα: Κλ. Καμινίων (Μουτσοπούλου και Υμηττού ) τηλ.4124703
Γραφεία: Χανίων 1 Πειραιάς τηλ. fax 4225025
Χρώματα : Μπλε Κόκκινο Πρόεδρος : Παπαχρήστου Αλέξης 6942667921
Υπεύθυνοι: Παπαχρήστου Αλέξ. 6942667921 4176329 4125964
Προπονητής: Χλιαουτάκης Πάτροκλος 6937258200 Email : alexis_aopi@yahoo.gr
*Α.Ο ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Έδρα: Κλ. Αγ. Δημητρίου (Θεομήτορος 80 Αγ. Δημήτριος) τηλ. 9817805
Γραφεία: Καπετανάκη & Σάμου 8 Αγ. Δημήτριος τηλ. 9847105
Χρώματα: Πράσινο -Άσπρο
Πρόεδρος: Zωίλης Παντελής
Υπεύθυνοι: Παγώνης Φώτιος 6944504399 – Νάκος Παναγιώτης 6937429522
Προπονητής: Μπουμπούς Αντώνης 6932399633
Για περισσότερες πληροφορίες και το πρόγραμμα αγώνων άλλων κατηγοριών της ΕΣΚΑΝΑ μπορείτε να μπείτε στον σύνδεσμο που σας αναφέρουμε.
Δημοσίευση 09/09/2013 από administrator (23:00)